Spis ulic

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Piotr Kusio jest właściwy dla obszaru części miasta Gdańska, składającego się z jednostek pomocniczych (dzielnic):

Brętowo, Brzeźno, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Osowa, Piecki-Migowo, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, VII Dwór, Strzyża, Wrzeszcz, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje i Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Brętowo

Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia Jerzego, Góralska, Górzysta, Herlinga-grudzińskiego, Karskiego Jana, Księdza Tischnera Józefa, Leśna Góra, Matemblewska, Mazowiecka, Niedźwiednik, Ogrodowa, Podkarpacka, Potokowa, Rondo Im. Św. Jana De La Salle, Słowackiego /nr 83-155np, 92-132p/, Waldorffa Jerzego, Zielone Wzgórze

Brzeźno

Broniewskiego Władysława, Brzeźnieńska, Chodkiewicza Karola, Cicha, Cybulskiego Zbigniewa, Ćwiklińskiej Mieczysławy, Dunikowskiego Ksawerego, Dworska, Galla Iwo, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gdańska, Gen.j.hallera /od Nr 227 Do Końca/, Gwiazdowskiego Tadeusza, Herbowa, Jan Jantarowa / Od Nr. 21 Do Końca/, Kobieli Bogumiła, Korzeniowskiego Konrada, Kotarbińskiego Józefa, Krasickiego Ignacego, Łamana, Łozy, Mazurska, Miła, Młodzieży Polskiej, Oksywska, Orla, Osterwy Juliusza, Plater Emilii, Polsk.czerwonego Krzyża, Południowa, Portowców, Północna, Pułaskiego Kazimierza, Solskiego Ludwika, Sternicza, Sybiraków, Uczniowska /od Nr 45 Do Końca/, Walecznych, Wczasy, Zdrojowa, Zelwerowicza, Park Brzeźnieński Im. Jana Jerzego Haffnera

Kokoszki

Azaliowa, Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska, Biologiczna, Borówkowa, Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych /od Nr.1 Do Nr.31 I Nr.2 Do Nr.44 /, Bysewska, Cementowa, Chabrowa, Czeremchowa, Czerwcowa, Dojazdowa, Fabryczna, Fundamentowa, Goplańska, Gostyńska, Gołuńska, Grzybowa, Instalatorów, Inżynierska, Irysowa, Jaśminowy Stok, Kalinowa, Karsińska, Kartuska /od Nr. 444 I Nr.411do Końca/, Kiszewska, Kminkowa, Kolbudzka, Kosmonautów, Kwietniowa, Lipcowa, Lipuska, Lublewska, Łapińska, Maciejkowa, Macierzankowa, Malinowa, Marcowa, Maszynowa, Metalowców, Montażystów, Nagietkowa, Nowatorów, Snycerzy, Okólna, Osiedlowa, Otomińska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przyrodników, Rakietowa, Rokitnikowa, Rozwojowa, Rumiankowa, Różany Stok, Sierpniowa, Smęgorzyńska, Somińska, Stokłosy, Storczykowa, Sulmińska, Swarzewska, Transportowców, Tuchomska, Tymiankowa, Wdzydzka, Węsierska, Widlińska, Wielewska, Wiosenna, Zbąszyńska, Zbieżna, Żukowska, Św. Brata Alberta

Letnica

Chodackiego Mariana, Gwiazda Morza, Handlowa, Letnicka, Marynarki Polskiej /nr.76-130 Oraz Nr.53-89 Niep., Narwicka, Niecała, Rybitwy, Sielska, Stalowa, Starowiejska, Sucha, Szklana Huta, Żnieżna, Uczniowska Od Nr 1 Do Nr 44, Wielopole, Wiślna, Załogowa, Żaglowa, Michny Antoniego

Matarnia

Agrarna, Astronautów, Azymutalna, Budowlanych /od Nr. 33 I Nr. 44 Do Końca/, Cytrowa, Dedala, Elewów, Harfowa, Ikara, Jesienna, Kadetów, Klukowska, Lirowa, Lutniowa, Podchorążych, Radarowa, Radiowa, Rondo Im. Jacka Kaczmarskiego, Sąsiedzka, Słabego, Słowackiego /od Nr.157 I Nr.132 Do Końca/, Spadochroniarzy, Synów Pułku, Szybowcowa, Śmigłowa, Teleskopowa, Telewizyjna, Wiolinowa, Wojnarskiego Jana, Zenitowa, Złota Karczma

Młyniska

Chwaszczyńska, Jana Z Kolna Od Nr. 31 Do Końca/, Marynarki Polskiej /od Nr.132 Do Końca/, Na Ostrowiu, Okrąg, Reja Od Nr 24 Do Końca, Swojska, Twarda, Zielony Trójkąt

Nowy Port

Bliska, Długosza, Floriańska, Ks. Gustkowicza Jana, Góreckiego, Kasztanowa, Krzywa, Marynarki Polskiej /od Nr.2 Do 24/, Mylna, Na Zaspę, Oliwska, Podjazd, Przemysłowa, Przyjaciół, Rybołowców, Solec, Spokojna, Starowiślna, Strajku Dokerów , Szkolna, Wilków Morskich, Wolności, Wysoka, Wyzwolenia, Władysława Iv, Zamknięta

Oliwa

Abrahama, Asnyka, Bażyńskiego, Bitwy Oliwskiej, Bobrowa, Bytowska, Ceynowy, Cystersów ,czyżewskiego, Derdowskiego, Dickmana, Drzymały, Dworcowy Plac, Flisacka, Grottgera, Grunwaldzka /od Nr.311 Do Nr.615 Nieparz./, Hołdu Pruskiego, Husa, Inwalidów Wojennych Plac, Jasia I Małgosi, Jelenia ,kaprów, Karpacka, Karwieńska, Kasprowicza, Kaszubska, Kościerska, Kręckiego, Kubusia Puchatka, Kwietna, Leśna, Liczmańskiego, Majkowskiego, Milewskiego, Miraua, Nadwodna, Noakowskiego, Nowickiego Edmunda Bpa, Obrońców Westerplatte, Opacka, Opata Jacka Rybińskiego, Orkana, Pawła Gdańca, Piastowska /od Nr.1 Do Nr.18/, Poczty Gdańskiej, Podhalańska, Polanki, Pomorska /nr. Ciągła Od Nr.1 Do Nr. 7/, Sarnia, Schopenhauera, Sobolowa, Spacerowa Od Nr.1 Do Nr.18/, Stary Rynek Oliwski, Słoneczna, Tatrzańska, Tetmajera ,wiejska, Wita Stwosza /od Nr.1 Do Nr.62/, Witkiewicza, Wąsowicza, Zacisze, Zajęcza, Świerkowa, Żeromskiego, Żubrowa

Osowa

Afrodyty, Achillesa, Akteona, Antygony, Ariadny, Andromedy, Artemidy ,astronomów, Balcerskiego, Barniewicka, Bereniki, Biwakowa, Bliźniąt, Borchardta Karola Olgierda, Bukowa, Cefeusza, Cerery, Centaura, Chirona, Chełmińska, Chojnicka, Cumowników, Daru Pomorza, Delfina, Dionizosa, Drawska, Diany, Eurydyki, Feniksa, Flory, Gajowa, Galaktyczna, Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska, Gryfa Pomorskiego, Heleny, Hermesa, Herkulesa, Herosa, Hestii, Homera, Horacego, Iławska, Izydy, Jednorożca, Jowisza, Junony, Juraty, Jutrzenki, Kasjopei, Kielnieńska, Komandorska, Komety, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca, Krajeńska, Kruszwicka, Kwiatkowskiego, Kwidzyńska, Ledy, Letniskowa, Maciejewicza Konstantego, Marsa, Merkurego, Meteorytowa, Minerwy, Międzygwiezdna, Myśliborska, Nawigatorów, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nike, Nowa, Nowy Świat, Odyseusza, Orfeusza, Okrętowa, Osowski Zakątek, Otago, Oriona, Owczarnia, Parkingowa, Parysa, Parkowa ,parterowa ,pegaza, Penelopy, Perseusza, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza ,rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sopocka, Sołdka, Spacerowa /od Nr. 48 Do Końca/, Sportowa, Strzelca, Syriusza, Szafera, Szalupowa, Tezeusza, Teligi, Trapowa, Urana, Victorii, Wegi, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Wodnika, Wolarza, Woźnicy, Zaruskiego, Zatokowa ,zeusa, Złotowska

Piecki-Migowo

Amundsena, Arctowskiego, Belgradzka, Budapesztańska, Bulońska, Burgaska, Czecha, Czubińskiego, Dobrowolskiego, Edisona, Fultona, Gojawiczyńskiej, Jażkowa Dolina Nr 105 I Nr 130, Kolumba, Kruczkowskiego, Kusocińskiego, Magellana, Marusarzówny, Morenowa, Myczkowskiego, Myśliwska /od Nr.20 Do Końca/, Nałkowskiej, Nobla, Orańska, Pascala, Pasteura, Piecewska, Piekarnicza, Pow.kościuszkowskiego, Pow.listopadowego, Pow.styczniowego, Raciborskiego, Rakoczego, Rondo Im. Andrzeja Hakenberga, Szczodra, Warneńska, Widok, Wileńska /od Nr.37-63np I Od Nr.62 Do Końca/, Wołkowyska, Wyrobka, Trzy Lipy, Volty, Zabłockiego, Zacna, Związku Jaszczurczego, Żylewicza

Przymorze Małe

Arkońska, Beniowskiego, Bora-komorowskiego, Bydgoska, Bzowa, Chociszewskiego, Chłopska /od Nr.1-53 Nieparz./, Czarny Dwór, Czerwony Dwór, Darłowska, Droszyńskiego, Fromborska, Kołobrzeska Od Nr 1 Do Nr 43 Nieparz. I Od Nr 2 Do Nr 40 Parzyste, Krynicka, Krzywoustego, Kupały, Kętrzyńskiego, Leszka Białego, Lęborska, Najświętszej Maryi Panny, Ks. Majdera Jana, Malborska, Morawska, Mściwoja Ii, Obotrycka, Piastowska /od Nr. 1 Do 107 I Nr. 2-88/, Poznańska, Pucka, Rzeczypospolitej /str.niezamieszk./, Rzepichy, Sambora, Solikowskiego, Subisława /od Nr-u 1 Do Nr-u 18/, Szczecińska, Słowiańska, Słupska, Tolkmicka, Władysławowska, Zgody I,ii, Ziemowita, Śląska, Świętopełka

Przymorze Wielkie

Chłopska /nr 2 Do Nr-u 46 Parz./, Czarny Dwór /nr 1 Do Nr-u 12/, Dąbrowszczaków, Jagiellońska, Jantarowa /cz.niezamieszkała/, Jelitkowski Dwór, Kołobrzeska /od Nr 42 Do Końca I Od 45 Do Końca/, Obrońców Wybrzeża, Olszyńska, Opolska, Piastowska /nr. 90 Do Nr. 108 Parz./, Park Prezydenta Ronalda Reagana, Rzeczypospolitej /nr. 1 Do Nr.13 Nieparz./, Wika-czarnowskiego

Strzyża

Arciszewskiego, Chopina, Chrzanowskiego / Od Nr 15 Do Końca Nieparz. I Od Nr 16 Do Końca Parz./, Fitelberga, Glinki, Gomółki, Grunwaldzka /od Nr. 203 Do Nr 244 /, Mjr Hubala, Karłowicza, Kiepury, Kisielewskiego, Kmieca, Kolberga, Lindego, Lipińskiego, Ludowa, Maczka Plac, Moniuszki, Nowowiejskiego, Piłsudskiego Plac, Rolna, Różyckiego, Sychty, Sygietyńskiego, Szymanowskiego, Wilka-krzyżanowskiego, Wita Stwosza /nr. 75,77 I Od Nr. 108-112 Parz./, Wojska Polskiego, Zamenhofa, Żeglarska, Żeleńskiego

VII Dwór

Abrahama /od Nr. 11-55 ./, bellinga, Bukowskiego, Chełmońskiego, Czarnowskiego, Doroszewskiego, Drożyny, Gryglewskiego, Głogowska, Krasnoludków, Kurzyńskiego, Macierzy Szkolnej, Mehoffera, Michałowskiego, Norblina, Ogryczaków, Orłowskiego, Paneckiego, Polanki /od Nr 59 Do Nr 118/, Potyrały, Rodakowskiego, Rylkego, Siemiradzkiego, Sośnickiego, Vii Dwór, Wita Stwosza /od Nr. 96-104 Parz./

Wrzeszcz

Akacjowa, Aldony, Baczyńskiego, Barokowa, Batorego, Biała, Boh.getta Warszawskiego, Bohomolca, Bracka, Brożka, Brzozowa, Ceglana, Chrobrego, Chrzanowskiego, Czarna, Czarnieckiego, Daliowa, Danusi, Dekerta, Deotymy, Dmowskiego, Do Studzienki, Dubois, Dzielna, Dźwigowa, Falista, Fiszera, Fredry, Gomulickiego, Gotycka, Gołębia, Grażyny, Grodzieńska, Grudziądzka, Grunwaldzka /od Nr. 1-201 I Nr.2-192/, Grzegorza Z Sanoka, Górnicza, Hallera /od Nr-u 2-140, 17-209/, Jarowa, Jaśkowa Dolina, Jesionowa, Kilińskiego, Kliniczna, Klonowa, Klonowicza, Kochanowskiego, Koksowa, Kolejarzy, Kolonia Uroda, Kolonia Żeńcy, Kołodziejskiego Plac, Komorowskiego Plac, Konarskiego, Konopnickiej, Konwalii, Kopalniana, Kossaka, Kościuszki, Kołłątaja, Kraszewskiego, Krzemienieckiej, Kręta, Kubacza, Kunickiego, Leczkowa, Legionów, Lelewela, Lendziona, Lengnicha, Leśny Stok, Lilii Wenedy, Lwowska, Łukasiewicza, Makuszyńskiego, Manifestu Połanieckiego, Matejki, Matki Polki, Małachowskiego, Małoogrodowa, Mickiewicza, Miedziana, Mierosławskiego, Migowska, Miszewskiego, Modrzewiowa, Modrzewskiego, Na Wzgórzu, Nad Stawem, Narutowicza, Niemcewicza, Obywatelska, Okrzei, Olszewskiego, Ostroroga, Ostrowskiej, Partyzantów, Pawłowskiego, Pestalozziego, Pileckiego, Piramowicza, Pniewskiego, Podleśna, Pola Wicentego, Politechniczna, Poprzeczna, Prusa, Próżna, Pstrowskiego, Puszkina, Racławicka, Reja /nr 9 I Nr .12-20/, Renesansowa, Reymonta, Rodzinna, Romańska, Romera, Saperów, Secesyjna, Siedlicka, Sienkiewicza, Sobieskiego, Sobótki, Sochaczewska, Sosnowa, Srebrniki, Staszica, Strakowskiego, Suwalska, Syrokomli, Słowackiego /od Nr. 2-90 I Nr. 1-81/, Topolowa, Traugutta /od Nr. 16-102 I Nr. 31-121/, Trawki, Uphagena, Wajdeloty, Konrada Wallenroda, Waryńskiego, Wassowskiego, Wileńska /od Nr. 2-42 I Nr.1-35/, Winogronowa, Wrzeszczańska, Wróblewskiego, Współczesna, Wybickiego, Wyspiańskiego, Własna Strzecha, Zabytkowa, Zawiszy Czarnego, Zator Przytockiego, Zaścianek, Zbyszka Z Bogdańca, Zubrzyckiego, Zwycięstwa Od R-u 16-32/, Zygmunta Augusta, Bpa E.o’rourke, De’gaulle’a, Żniwna, Żywiecka

Zaspa Młyniec

Bajana, Braci Lewoniewskich, Dywizjonu 303, Hynka, Jana Pawła Ii / Nr.2 -0 6 /, Nagórskiego, Rzeczypospolitej /str. Zach./, Pilotów, Skarżyńskiego, Startowa

Zaspa Rozstaje

Budziszów, Burzyńskiego, Ciołkowskiego, Czarny Dwór /część Niezamieszk/, Drzewieckiego, Dygasińskiego, Wieczorkiewicza, Jana Pawła Ii /od Nr. 3-29 I Nr. 20-50/, Jeżewskiego, Kombatantów, Korczaka, Leszczyńskich, Majewskich, Meissnera, Necla Augustyna, Plac Trzeciego Tysiąclecia, Polonii Gdańskiej, Powstanców Wielkopolskich, Rzyczypospolitej /str.wsch./, Żwirki I Wigury

Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia

Bałtycka, Bursztynowa, Błękitna, Chłopska Od Nr 48 Do Nr 70 Parz., Gdyńska, Gospody ,helska, Husytów, Jantarowa /od Nr.1 Do Nr.15/, Jelitkowska, Kapliczna, Lecha, Mieszka I, Morska, Nadmorska, Orłowska, Pelplińska, Plac Wyszyńskiego, Piastowska /od Nr. 109 Do Końca/, Pomorska /od Nr. 8-98 Parz./, Rybacka, Subisława Od Nr. 19 Do Końca/, Sztormowa, Szyprów, Tysiąclecia, Wejhera, Wypoczynkowa

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Piotr Kusio zawiadamia, że dnia 14 sierpnia 2020 r. kancelaria będzie nieczynna.